Kto będzie rywalem Widzewa Łódź?

Widzew Łódź

Już dziś Widzew Łódź pozna swojego rywala w 1/32 Pucharu Polski. Będzie nim Pelikan Łowicz lub Unia Skierniewice.

Finał na stadionie w Kutnie

Widzew Łódź cały czas czeka na swojego rywala w Pucharze Polski. Wiadomo, że będzie nim ktoś z pary Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice. Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski rozegrany zostanie na stadionie w Kutnie.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. Arbitrem meczu będzie pochodzący z Piotrkowa Tomasz Lewandowski. Sędziami liniowymi będą natomiast łodzianka Julia Bukarowicz a także piotrkowianin Adrian Grałek.

Spotkanie to swoiste derby regionu. Do Kutna wybierają się grupy sympatyków drużyn, oczywiście ilość miejsc na stadionie będzie ograniczona (500 miejsc). Pelikan Łowicz ma do dyspozycji wszystkich graczy natomiast w Unii Skierniewice zabraknie pauzującego za kartki Huberta Berłowskiego.

Unia Skierniewice jest obrońcą tytułu. W zeszłym sezonie ograła ona Lechię Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie rozgrywane było w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas meczu padł wynik 3:3 natomiast w rzutach karnych lepsza okazała się drużyna ze Skierniewic. W 1/32 finału Unia trafiła na Piast Gliwice. W regulaminowym czasie padł remis 1:1 natomiast w dogrywce Piast zdobył aż 4 bramki i ostatecznie wygrał 1:5.

Przeczytaj również:

Zmiany w Widzewie. Odeszło 5 graczy

ŁKS Łódź pozyska nowego napastnika?