Otwarcie Orientarium

Dobra wiadomość dla tych, którzy czekają na otwarcie Orientarium w łódzkim zoo – przygotowania idą pełną parą. Dość powiedzieć, że w Strefie Wysp Sundajskich pojawiły się niedźwiedzie, małpy czy krokodyle.

Powstanie ekosystemu

Istotne jest też to, że możemy rozmawiać o chęci stworzenia ekosystemu. Krótko mówiąc, należy spodziewać się choćby ptaków czy jaszczurek. Oczywiście wszyscy mają żyć w harmonii. Warto także wiedzieć, że tworzenie ekosystemu to nie jest zadanie zaliczające się do najprostszych – to zadanie na najbliższe kilka lat. Dobrze też zatrzymać się przy dacie otwarcia łódzkiego Orientarium – data jest nieznana, co może w pewien sposób niepokoić. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że mówi się o marcu. Wypada też zaznaczyć, że jesteśmy w trakcie procesu aklimatyzacji zwierząt. Procesu, który musi trochę potrwać. Co więcej, aklimatyzacja ma ogromny wpływ na, to kiedy doczekamy się otwarcia.

Gdy weźmie się to wszystko pod uwagę, nie pozostaje nic innego jak liczenie na brak problemów i co za tym idzie, szybkie otwarcie.