Street Food Polska Festiwal w Łodzi – wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem

W ostatni weekend odbył się Street Food Polska Festiwal. Pogoda nie rozpieszczała, ale wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Oczywiście nie zapomniano o pandemii

Warto również podkreślić, że pamiętano o obostrzeniach związanych z pandemią. Żyjemy w czasach, kiedy bardzo często szuka się kompromisu – chodzi o zorganizowanie ciekawego wydarzenia przy jednoczesnym zapobieganiu rozprzestrzeniania się epidemii. Zresztą wśród uczestników eventu nie mogło zabraknąć policjantów. Oczywiście miało to związek nie tylko z epidemią.

Kuchnia na kółkach to coś, co nie każdą osobę może przekonać, ale jak już było mówione, impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem. Można też pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym spore zainteresowanie to efekt ciekawych propozycji, jak i tęsknoty za normalnością. Od ponad roku nasz świat jest zupełnie inny niż to, do czego się przyzwyczailiśmy – różnego rodzaju eventy to rzadkość.

Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie ciekawych wydarzeń nie zabraknie, a nasze życie zacznie przypominać to sprzed epidemii.