Na terenie dawnego lunaparku odbywają się szczepienia bez zapisów – jak to możliwe?

Szczepienia to temat, o którym można powiedzieć bardzo dużo – jedni chcą się szczepić, inni nie. Są też tacy, którzy obawiają się przyjmowania szczepionki. Niemniej jednak sporo ludzi się zaszczepiło i wydaje się, że na teraz chętnych nie brakuje.

Akcja promująca szczepienia

Chętnych nie brakuje, ale mimo to ruszyła akcja promująca szczepienia – celem jest zachęcenie do zaszczepienia się podczas majówki. Działania prowadzone są w całej Polsce, ale skupiamy się na Łodzi – w Łodzi akcja prowadzona jest na terenie dawnego lunaparku. Szczepionkę otrzyma każda osoba, która będzie mieć e-skierowanie. Oczywiście nie można również zapomnieć o dowodzie. Ważne jest też to, że wszyscy otrzymują jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson.

Punkt działa od 8:00 rano. Jutro i pojutrze szczepienia mają rozpocząć się o tej samej porze. Godzina zakończenia akcji jest zależna od zainteresowania. Wiadomo też, że przygotowano 2,5 tys. dawek i co istotne, ewentualne niewykorzystane dawki trafią do zwykłych punktów szczepień. Gdyby ktoś miał wątpliwości – akcja dotyczy całego kraju, nie wprowadzono rejonizacji.