Kolejne osłabienie ŁKS-u Commercecon Łódź

Drużyna ŁKS-u Commercecon Łódź musi zmierzyć się z wieloma zmianami w składzie – jedną z nich jest odejście 35-letniej Magdaleny Saad. Doświadczona libero ma za sobą bardzo udany sezon i kto wie, czy bez niej klub znalazłby się na trzecim miejscu.

Co możemy powiedzieć o zakończonych rozgrywkach?

Zakończone rozgrywki były dla Magdaleny Saad niezwykle udane. Biorąc pod uwagę statystyki, Saad zaliczała się do najlepszych przyjmujących (czwarte miejsce). Nie można też zapomnieć o okresie, podczas którego z kontuzją zmagała się Krystyna Strasz. Jak przypomina oficjalna strona ŁKS-u, w tamtym czasie Saad była podporą obrony.

Warto również podkreślić, że ŁKS jest dla Saad czymś więcej niż jednym z klubów – to właśnie w Łodzi doświadczona libero stawiała pierwsze siatkarskie kroki. Można więc powiedzieć, że na początku sezonu 2020/21 mieliśmy swego rodzaju powrót do przeszłości. Niemniej najważniejszy jest spory wkład w to, że ŁKS Commercecon Łódź zajął trzecią lokatę. Gdzie w przyszłym sezonie zagra Magdalena Saad? To pytanie na ten moment pozostaje bez odpowiedzi, ale można przypuszczać, że sytuacja szybko ulegnie zmianie.