598. urodziny Łodzi!

Już jutro czeka nas świętowanie kolejnych urodzin Łodzi. Miasto ma już 598 lat! Trzeba też przyznać, że rok temu nie mogliśmy świętować urodzin ze względu na wiadomego wirusa. Sytuacja dalej nie jest normalna, ale świętowanie jest jak najbardziej możliwe.

Od piątku do niedzieli

Świętowanie rozpocznie się jutro i będzie trwało do niedzieli. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że przygotowano wiele atrakcji – zaplanowano choćby pokazy lotów balonem, rodzinne zabawy czy plenerowe koncerty. Warto również podkreślić, że mieszkańcy muszą liczyć się z pewnymi ograniczeniami – chodzi oczywiście o pandemię.

Jakby nie patrzeć, możemy mówić o spełnianiu oczekiwań osób w różnym wieku. Urodziny Łodzi to święto, które ma uszczęśliwiać dosłownie wszystkich. Zresztą wystarczy zapoznać się ze szczegółami – część koncertów dotyczy Letniska Księży Młyn – wystąpią tam Malik Montana, Sorry Boys, Fisz Emade Tworzywo i Clock Machine. Można przypuszczać, że nie brakuje osób zadowolonych z takiego obrotu spraw. Z drugiej strony hitem urodzinowego weekendu uznano pokaz balonów. Za pilotowanie balonów odpowiadać będą prawdziwi mistrzowie.