W sobotę ruszy druga edycja Łódzkiego Roweru Publicznego

Dobra wiadomość dla tych, którzy lubią podróżować rowerem – w sobotę ruszy druga edycja Łódzkiego Roweru Publicznego. System miał ruszyć już 18 maja, ale nie skupiajmy się na tym – najważniejsze, żeby wszystko funkcjonowało bez zarzutu.

Na start 300 rowerów

Wypada także podkreślić, że system ma mieć 1500 rowerów i 150 stacji. Jest to niezwykle ważne, gdyż start zakłada 300 rowerów. Pojawienie się kolejnych rowerów to na ten moment coś, do czego trudno nawiązać. Wiadomo tylko tyle, że kolejne rowery pojawią się w transzach i stanie się to w zbliżających się tygodniach. Rowery mają działać do listopada i co równie istotne, plany zakładają kolejną edycję Łódzkiego Roweru Publicznego. Wiemy także to, że kolejna edycja Łódzkiego Roweru Publicznego ma rozpocząć się w marcu.

Warto jeszcze zatrzymać się przy płatności, wszak jest wiele informacji, o których dobrze wiedzieć. Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że pierwsze 20 minut jazdy jest darmowe. Od tej zasady jest jeden wyjątek – posiadacze migawki mają zapewnione 25 minut darmowej jazdy. Ważne jest także to, że do godziny zapłacimy 1 zł, a każde kolejne 60 minut kosztuje 4 zł. Pożyczanie musi ograniczać się do stacji. Jeżeli będzie inaczej, należy spodziewać się kary (maksymalna kara wynosi 1000 zł).

Zapewnij sobie świeże powietrze dzięki wentylatorowi powietrza z oferty NORWIT.PL. Komfort i świeżość w każdym pomieszczeniu!