Zespół Akcent pojawi się na Dniach Konstantynowa Łódzkiego

Już niedługo Dni Konstantynowa Łódzkiego, podczas których będziemy mogli posłuchać Zenona Martyniuka! Martyniuk pojawi się wraz z zespołem Akcent i można powiedzieć, że jest to jedna z głównych atrakcji zbliżającego się wydarzenia.

Co wiadomo?

Koncert rozpocznie się w sobotę o godz. 17:00 i będzie całkowicie bezpłatny. Warto również podkreślić, że wcześniej pokaże się zespół Szwalnia. Koncert ten można określić wprowadzeniem do występu jednej z gwiazd. Gdyby kogoś interesowały szczegóły występu Martyniuka, na pewno nie zabraknie najpopularniejszych przebojów. Wypada jeszcze dodać, że w sobotę zobaczymy także zespół Feel. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, rozpoczęcie koncertu tego zespołu będzie mieć miejsce o 20:30.

Dni Konstantynowa Łódzkiego to oczywiście nie tylko muzyka! Na temat organizacji możemy rozmawiać długo, gdyż należy pamiętać choćby o występach tanecznych, wesołym miasteczku, pokazie gimnastyki artystycznej czy food truckach. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym wszyscy powinni znaleźć coś zaspokajającego własne oczekiwania. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 15:00.