Kasetkę z pieniędzmi ukradły dzieci?

Z pewnością wiele osób słyszało o automacie z zabawkami na terenie pasażu handlowego u zbiegu ulicy Kilińskiego i Kraszewskiego. Nie tak dawno doszło tam do włamania i co gorsza, wiele wskazuje na to, że za kradzieżą stoją dzieci!

Pomocne nagranie

Podejrzenie wynika z tego, że sprawców nagrały kamery pobliskich sklepów. Wiele nie widać, ale widać, że są to osoby młode – można też zaryzykować stwierdzenie, zgodnie z którym kradzieży dokonali nastolatkowie.

Dla niezorientowanych – do kradzieży doszło 5 sierpnia o godz. 19:40. Wiadomo również, że złodziei było pięciu. Jeżeli kogoś interesuje ubiór sprawców, wszystko można znaleźć w internecie. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie pomóc policji, nie pozostaje nic innego jak możliwie szybki kontakt.

Chodzi o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi lub policjantem prowadzącym postępowanie. Rozmowa możliwa jest pod numerem 74 841 24 00 (przez całą dobę), 47 841 46 72 i 47 841 24 30 (od 8:00 do 16:00).

Gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości, nad niczym się nie zastanawiaj – od wyjaśniania wątpliwości jest policja.