Liga Mistrzów na stadionie ŁKS-u?

Sytuacja na Ukrainie jest straszna. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że w pewnym stopniu konieczny jest powrót do jako takiej normalności. Za przykład może posłużyć piłka nożna.

Liga Narodów w Łodzi

Chodzi przede wszystkim o domowe mecze piłkarskiej Ligi Narodów. Gdyby ktoś nie wiedział, reprezentacja Ukrainy grała na stadionie ŁKS-u. Można też powiedzieć, że lokalizacja Ukraińcom bardzo się spodobała. Najlepszym dowodem fakt, że na stadionie ŁKS-u zagra też Dynamo Kijów.

Jak się można domyślić, chodzi o rywalizację w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Co za tym idzie, w Łodzi możemy mieć najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie! Warto też przypomnieć sobie to, co działo się w trakcie Ligi Narodów – widać było wyraźnie, że spotkania cieszą się zainteresowaniem Ukraińców, jak i Polaków.

Z drugiej strony cały czas nie można zapomnieć o najważniejszym, czyli wojnie. Mieszkańcy Łodzi i okolic mogą mieć okazję zobaczyć fantastycznych piłkarzy, ale najlepiej byłoby, gdyby ukraińskie ekipy nie musiały się tułać. Nawet najlepsza organizacja nie zastąpi gry u siebie.

O sporcie poczytasz też tutaj.