Od 1 lipca mieszkańcy regionu zmagający się z chorobami nowotworowymi będą mogli skorzystać z nowego typu świadczeń w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu. Placówka wprowadza hospitalizację jednodniową dla pacjentów onkologicznych, co ma znacząco poprawić dostępność...
Czytaj dalej
2 minut
