Reklama rajstop a samobójstwo

Reklama jest bardzo ważna, nie ma co do tego żadnych wątpliwości – klienci muszą wiedzieć, że można liczyć na ciekawe propozycje. Niemniej jednak warto zadać sobie jedno pytanie – czy najważniejsze jest tylko to, żeby o firmie było głośno? Kiedy spojrzy się na reklamę pewnego producenta rajstop, można odnieść właśnie takie wrażenie.

Przekroczenie granic

Każda osoba ma prawo do opinii, ale w niektórych sytuacjach nie powinno być wątpliwości – rajstopy i samobójstwo to niedopuszczalne połączenie. Reklama zwraca uwagę na problem samobójstw, ale widzimy też logo producenta rajstop – po prostu przekroczenie granic?

Zresztą wystarczy zapoznać się z opiniami na temat reklamy – delikatnie rzecz ujmując, ludzie nie są zadowoleni. Pamiętajmy jednak o tym, że internetowe opinie nie muszą przekładać się na rzeczywistość. Ponadto wydaje się, że dla firmy najważniejsze są zyski – jeśli produkt cieszy się zainteresowaniem, to może znaleźć się jakiś powód do narzekań? Nie zapominajmy też o tym, że duże znaczenie ma czas (nie wszystko da się przewidzieć).