Łódzkie pogotowie potrzebuje wsparcia!

Pogotowie, co zrozumiałe, kojarzy się ze wsparciem. Obecnie możemy usłyszeć jednak o tym, że to pogotowie potrzebuje wsparcia. Krótko mówiąc, chodzi o konkurs zorganizowany z myślą o ratownikach medycznych.

Trwa postępowanie konkursowe

O szczegółach można mówić długo, także najlepszym rozwiązaniem jest skupienie się na sprawach najważniejszych. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, że składanie ofert możliwe jest w sekretariacie Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego przy Sienkiewicza 137/141. Termin składania ofert upływa 28 czerwca o godz. 10, natomiast rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 30 czerwca. Jeżeli kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie, początek pracy będzie mieć miejsce 1 sierpnia. Warto również wiedzieć, że ewentualna umowa oznacza pracę do sierpnia 2024 roku. Pogotowie zapewnia więc stabilne zatrudnienie, co jest ogromnym atutem.

Prace otrzymają osoby z najwyższą liczbą punktów. Szczegóły punktacji to temat, do którego trudno się odnieść, ale na pewno należy pamiętać o doświadczeniu czy kursach.