Ogromne zainteresowanie Aquaparkiem Fala

Aquapark Fala w Łodzi cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Można nawet przypuszczać, że zainteresowanie przerosło oczekiwania. Niemniej jednak nie możemy zapomnieć, że żyjemy w specyficznych czasach.

Dobrowolne szczepienie

Przede wszystkim należy zacząć od tego, jak przedstawiają się rządowe wytyczne – wytyczne te determinują podejmowane działania. Zasady dotyczące aquaparków nie pozostawiają złudzeń – 50% obłożenia obiektu, z tym że do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. Zainteresowanie było na tyle duże, że doszło do momentu, w którym aquapark stał się miejscem wyłącznie dla osób zaszczepionych.

Taka sytuacja wielu osobom może się nie podobać. Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że często powtarza się, iż szczepienie jest dobrowolne. Szczepienie jest dobrowolne, ale pojawiają się różne środki przymusu. Nie można także zapomnieć o tym, że rezygnacja ze szczepionki może wiązać się ze stanem zdrowia.

Co będzie dalej? Można podejrzewać, że takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Co więcej, jest to pytanie, w przypadku którego trzeba poczekać na odpowiedź.