Znane osoby w lesie łagiewnickim – co robiły?

Rafał Królikowski to aktor, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ponadto jest to aktor, który przyjechał do Łodzi w ostatni weekend i nie była to przypadkowa wizyta.

Adopcja czworonogów

Można powiedzieć, że wizyta miała związek z adopcją psów. Adopcja psów, jak pewnie większość osób wie, to ważny temat – wiele czworonogów potrzebuje pomocy.

Przechodząc już do szczegółów, możemy mówić o ogólnopolskiej akcji dotyczącej niezwykłych kalendarzypozują bezdomne psy i znani artyści. Niektórzy mogą też dodać, że zawsze należy liczyć się z wyjątkiem – w ubiegłym roku pozowała Jaga Hupało (słynna stylistka fryzur). Rafał Królikowski to niejedyna osoba, która zdecydowała się wesprzeć inicjatywę – w kalendarzu znajdziemy także Janusza Chabiora, Agatę Wątróbską czy Rafała Mroczka.

Warto jeszcze zatrzymać się przy celach akcji – wszystkim zależy na promowaniu odpowiedzialnych adopcji i organizowaniu aukcji. Można także dodać, że chęć organizowania aukcji ma związek z zakupem specjalistycznej karmy leczniczej. Dla niezorientowanych – karma specjalistyczna jest istotna dla zwierząt chorych, po zabiegach operacyjnych i tych, które mają wiele lat.