Klepnięcie w pośladki może oznaczać nawet 8 lat więzienia!

Klepnął nieznajomą kobietę w pośladki i może mieć teraz poważne kłopoty! Maksymalna kara to 8 lat więzienia.

Za co?

Niewykluczone, że wielu mężczyzn zadaje sobie teraz pytanie, z czego wynika tak wielka kara? Do tego oczywiście zaraz dojdziemy – zacznijmy od przedstawienia sprawy.

Zdarzenie miało miejsce 29 września. Tego dnia pewien 34-letni mężczyzna zwrócił uwagę na jedną z kobiet. Był pod tak dużym wrażeniem, że zdecydował się pójść za nią do kamienicy (przy ul. Radwańskiej) i na tym się nie skoczyłona schodach klepnął ją w pośladki. Gdy to zrobił, kobieta odwróciła się gwałtownie, a on uciekł. Nie było rozmowy.

Łodzianka postanowiła, że tak tego nie zostawi – zaalarmowała policjantów. Policjanci przystąpili do pracy i trzeba przyznać, że nie mieli trudnego zadania. Zresztą zuchwały mężczyzna nie spodziewał się, że jego czyn może oznaczać poważne kłopoty. Zatrzymany przyznał się do winy, ale nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego dopuścił się klepnięcia – powiedział tylko tyle, że zadecydował impuls.

Impuls ten skutkuje teraz poważnymi kłopotami, gdyż postawiono zarzut doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej – w takiej sytuacji kara może wynieść nawet 8 lat więzienia.