Primark w Łodzi

Jeżeli zaliczasz się do fanów irlandzkiej sieci Primark, warto wiedzieć, że sklep tej sieci pojawi się w Łodzi. Co więcej, z pełnym przekonaniem możemy mówić o ekspansji na Polskę.

Co wiadomo?

Wiemy tyle, że będziemy mieli do czynienia z otwarciem dwóch sklepów – chodzi o łódzką Manufakturę i galerię Magnolia Park we Wrocławiu. Plan zakłada, że sklepy te pojawią się pod koniec 2023 roku. Warto również zaznaczyć, że nieco wcześniej mogliśmy usłyszeć o sklepach w Krakowie i Katowicach. Krakowski sklep ma pojawić się pod koniec tego roku, natomiast na katowicki trzeba będzie poczekać nieco dłużej, bo do połowy przyszłego roku. Mowa o tym, ponieważ sieć Primark znajdziemy obecnie w Warszawie i Poznaniu.

Dla niezorientowanych – można mówić o sklepach, w których są ubrania, obuwie czy różne akcesoria. Można powiedzieć, że sieć kieruje się do sporego grona potencjalnych klientów.

Nie tylko Polska

Dobrze też zdawać sobie sprawę z tego, że ekspansja dotyczy nie tylko naszego kraju. Krótko mówiąc, firma interesuje się Europą Środkowo-Wschodnią. Zresztą wystarczy powiedzieć, że nie tak dawno można było usłyszeć o wejściu na rynek rumuński.