MPK Łódź szuka kontrolerów biletów

Kontrolerzy biletów potrafią wzbudzić postrach wśród osób, które liczą na nielegalny przejazd. Niemniej warto też pamiętać o tym, że mowa o pracy, która do przyjemnych nie należy. Z drugiej strony zawsze pewne znaczenie mają indywidualne preferencje.

Kontrolowanie biletów

Jeżeli myślisz o sprawdzaniu biletów, masz przed sobą świetną szansę – to nawiązanie do tego, że w MPK Łódź rozpoczęła się rekrutacja. Rekrutacja dotyczy wyłącznie kontrolerów i co najważniejsze, w tym momencie mamy 10 wakatów.

Gdyby kogoś interesowały detale, najlepiej skoncentrować się na obecnym stanie – 55 umów zlecenie i 8 osób na etacie. Ważne jest też to, że te 10 wolnych miejsc ma zniknąć do grudnia. Nie możemy również zapomnieć o wymaganiach – poszukiwana jest osoba pełnoletnia, dyspozycyjna, niekarana i komunikatywna. Można także dodać, że konieczne jest wykształcenie ponadgimnazjalne. Wypada także wrócić do wstępu – kontrolerzy muszą umieć radzić sobie w trudnych sytuacjach. Możemy to jeszcze nieco rozwinąć, gdyż bardzo istotna jest odporność na stres.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak szybkie zapoznanie się z ogłoszeniem.